Home Informații Locale Ofertă de muncă: captator de proprietăți.

Ofertă de muncă: captator de proprietăți.

Select your language: es en pl fr

Ofertă de muncă.

Captator de proprietăți.

Nu este necesară experiență anterioară.

Scurtă descriere a întreprinderii.

Suntem o companie de top în domeniul imobiliar din Orihuela Costa, atât în ​​vânzări cât și în închirierea de proprietăți, cu peste 20 de ani de experiență oferind clienților noștri cele mai bune servicii.

costa invest real estate

Cerințe.
  • Limba: spaniolă.
  • Permis de conducere.
  • Flexibilitate orară / Orientare către client.
  • Abilități puternice de comunicare orală și scrisă.
  • Empatie, abordare diplomatică și proactivă cu clienții.
  • Abilități bune în comunicarea interpersonală și lucrul în echipă.
  • Inițiativă de îmbunătățire a sistemului de lucru și de rezolvare rapidă a problemelor.
  • Competențe organizaționale, ierarhizarea și gestionarea eficientă a responsabilităților în situații dificile.
  • Învățare rapidă și asimilarea rapidă a informațiilor transmise.
  • Abilitatea de a lucra într-un mediu multicultural.
  • Cunoașterea aplicațiilor Microsoft Office (de exemplu, Excel, Word, PowerPoint).

  • Experiența anterioară în domeniul serviciilor pentru clienți și engleza vor fi considerate un plus.
Responsabilități.
  • Captarea de proprietăți.
  • Să oferiți o atenție deosebită și o experiență plăcută clienților.
  • Să răspundeți și să gestionați cererile primite de la clienți prin telefon sau e-mail, oferind asistență în legătură cu serviciile imobiliare.
  • Menținerea confidențialității clienților.
  • Să faceți parte dintr-o echipă dinamică aflată în centrul structurii organizaționale.
Beneficii.

Dacă v-ați regăsit în descrierea anterioară, noi vă putem oferi:

  • Asigurare socială / Salariu fix / Comisioane.
  • Mașină și telefon din partea întreprinderii.
  • Facilități moderne confortabile pentru munca zilnică.
  • Acces la diferite programe de coaching și de formare.
  • Posibilitatea de a lucra într-o agenție imobiliară internațională.
  • O mare echipă cu un mare entuziasm de a lucra.
  • Posibilitatea de a crește profesional.
Trimiteți CV-ul la adresa info@costainvest.com

Costa Invest Real Estate

Agenția imobiliară Costa Invest (Spania).

  • Strada Salvador Dali 20, Bajo 1, Ctro. Comercial Via Park 1 – Playa Flamenca 03189 (foarte aproape de Centrul Comercial La Zenia Boulevard).
  • Orihuela Costa (Alicante, Spania).
  • Telefon: (+34) 966 760 422

Comments are closed.

Check Also

Plaje din Torrevieja.

Select your language: Plajele din Torrevieja sunt bine cunoscute atât la nivel național, c…